Molos Mucolli
Molos Mucolli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 18 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Molos Mucolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ai ka marrë pjesë në disa aktivitete artistike. Molosi këndon duke i rënë kitarrës. Prindërit janë fansat e tij më të mëdhenj. Megjithëse pasioni i tij më i madh është të këndojë, në të ardhmen Molosi e sheh veten si instrumentist. Futbolli është një ndër aktivitetet që ai ushtron më shpesh në kohën e lirë. Në vitin 2018, Molos Mucolli merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0