Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mondi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mondi është një këngëtar i njohur. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Mondi". Më datë 12 Shtator 2009, Mondi & Toni White publikojnë videoklipin "Akullore". Më datë 3 Nëntor 2009, Mondi publikon videoklipin "Sy Me Sy". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 3 Nëntor 2009, Mondi publikon videoklipin "Me Lindjen E Diellit". Videoklipi u prodhua nga...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gjeke Dushaj

Immortel

Alko

Artan Paja

Casper

Depresioni-G

Erkan Kumanova

Betim Behluli

Artan Ferati

Alfred Habibi


Tags: Mondi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet