Mondi
Mondi
Mondi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mondi është këngëtar i njohur. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Mondi".

Më datë 12 Shtator 2009, Mondi & Toni White publikojnë videoklipin "Akullore".

Më datë 3 Nëntor 2009, Mondi publikon videoklipin "Sy Me Sy". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 3 Nëntor 2009, Mondi publikon videoklipin "Me Lindjen E Diellit". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 23 Qershor 2010, Liri Rasha & Mondi publikojnë videoklipin "Deshira E Nenes".

Më datë 26 Nëntor 2011, Dr. Flori publikojnë videoklipin "Bota Nuk Eshte Bardh E Zi", në bashkëpunim me Mondi, Tani & Astriti.

Më datë 16 Gusht 2014, Luziana publikon videoklipin "U Verbua Dashuria", në bashkëpunim me Mondi.

Në Dhjetor 2017, Mondi merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Gengsta", në bashkëpunim me Nesty.

Më datë 17 Korrik 2018, Mondi publikon videoklipin "Fenomen Boy".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0