Audio

Mondi - Gjate Zemra Priti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2013

2013-07-23T03:11:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjate Zemra Priti" kënduar nga Mondi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mondi: