Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mondi & Toni White - Akullore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2009

2009-09-12T12:46:54

Më Shumë Nga

Toni WhiteKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Akullore" kënduar nga Mondi & Toni White.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mondi & Toni White i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mondy. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Le-Le-Lepije
Le-Le-Lepije
Le-Le-Lepije Akulloren

Veq ama,
Veq ama,
Veq ama Akulloren
kur t'ja nisi sdi mu nal
ta zbrazi krejt shitoren

Le-Le-Lepije
Le-Le-Lepije
Le-Le-Lepije Akulloren

Veq ama,
Veq ama,
Veq ama Akulloren
kur t'ja nisi sdi mu nal
ta zbrazi krejt shitoren

O sa mir po shkon pazari,
pjeshkat kokan pjek.. witer weissi nümme :S ;)Më Shumë Këngë Nga Mondi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet