Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mondy - Na Po Vim (Feat. Albresha & Toni White)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Po Vim" kënduar nga Mondy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zeri Jetes - Na Po Vim

ani haver a po nisesh a po valla ani rruge te mbare pra e ti kur po nisesh haver neser valla shkojka zeri zeri jetes hhaha ooo na po vim ne kosove pritna kalle kalle ti moj biondine qitja timin se tash na po vim je ma e mira se je vajz shqiptare shume mir po vallzon a moj kosovare o u kalle kalle ti moj biondine qitja timin se tash na po vim je ma e mira se je vajz shqiptare sshum mir po vallzon a moj kosovare op qka u ooop qka po nin na erdh vakti o vllazni gurbetqart me i perzi pejen e rrethine plot rinin me shoqni mu knaq e me pi argetim pa kufi ane e mbane krejt shqiptart ktu i kena bashku qytete katune jeshija ju shtu prej zvicre e gjermani france e austri suedi amerike angli e norvegji po heret a vone ka me rreh ai dakik ku prej mergimit ne kosove kem me pik ne kater ane te botes shqiptarine gjan kerqovare dridhe belin se krejt po me tranon kalle kalle ti moj biondin qitja timin se tash na po vim je ma emira se je vajz shqiptare shum mir po vallzon a moj kosovare kalle kalle ti moj bionndine qitja timin se tash na po vim je ma e mira se je vajz shqiptare shume mir po vallzon a moj kosovare o u kall shqiptaria qunu tan sonte ne kam krejt boten je m shqiptar e kerkush nuk na shan o sa mir me kan shqiptar une me zemer po ta them sonte shume jena nxeh dojna me kall per kete vend valllzo vallzo shqipe ti hiq mos u nal shume te paska hije ty ket vend per me kall si shqiponja me dy krena jena bo krejt shqiptar nuk na nal as ni kufi ne kosove per me ardh shume me ka marr malli me dosta me shettit me shku neper kafe me ngu muzik shqip sa fejesa martesa boj e handa hulla me fjalen shqiptar qdo her une mburrna na don krejt dynjaja na ka lakmi krejt bota sa mir vallzojn qikat sa bukur luhet shota dridhet shqiptaria po feston malsia me ne do te jete presheva e qameria

Black-t - Na Po Vim

ref :heec naa po viim hec na po shkoojm...
kaa doo qee shkoojm gjithmon venin e par na e zojm...
qyy po hii bashk me belaxhi...
me bi-ti bashk me ni ushtrii...

qy po hi me B-T belagjin...
ni ushtri me shum ushtar psychopata kto kejt e din...
po plot MCi shkojn e vin....
dojn me hi ka na po sun hin..
se e mushi gaz amaterat i lo permas...
mu sum vyn beat as bass..
kur ta kom mikrofonin rapuvas....
pidhat ma hajn e ti pi inatit plas....
qeshtu shkon te na puna dost...
viski permi tavulin tu e thy shum pit...
prapanicen tu e dridh e po doket shum fit...
me muzik pa muzik qeshtu na jem n`tripa...
tu bo xhiro me kerr full me plot dhipa...
tu cep rabi me shoqni e viski n`tavolin...
me raki n`dor tu qu gota eks...
qiko mos rri vet hajde ktu bojna seks...
se thojn jeton ma gjat nese je on n`ket pun...
t`boj t`mir t`boj t`shtir shum i paqt jom un...

ref :heec naa po viim hec na po shkoojm...
kaa doo qee shkoojm gjithmon venin e par na e zoim...
qyy po hii bashk me belaxhi...
me bi-ti bashk me ni ushtrii...

repin muj me bo qfar do qe muj me enderruu...
repin e boj per qef se un di me knuuu...
rimat i kom t`forta qe s`mun krekush me thyy...
n`tripa jom gjithmon edhe ty t`boj me kcyy...
un hala n`ket ven edhe hala jom b-t jon familyy...
ti vet duhesh me pranu faktin qe jom reper...
qe knoj per b-t qe shkruj e gjuj me zemer...
une e kom t`vetmin emer Black1t me zemer...
ton kohen rri tu bo rep me zemer e jo per emer...
si do qe knojn...
si do qe bojn...
si do qe thojn...
si do qe kcejn...
un veq me rima t`qes n`tok me shoqni gjithmon qeshtu e theim...
pi hip hopit hala su n`gina blla-bllaus...
vjen mu mat me mu hala pa ardh ta boj rraus...
E kom shoqnin e kom Belaxhin e Bi-Ti.n...
Rrugve gati e kalova gjith rinin...
E mos mu fry me shum tuca mas shpine...
une jom muqivercali kom gjak lugine...

ref :heec naa po viim hec na po shkoojm...
kaa doo qee shkoojm gjithmon venin e par na e zoim...
qyy po hii bashk me belaxhi...
me bi-ti bashk me ni ushtrii...

he qa bone un kto rima i qes se jom dhip none...


Featuring: Albresha
Featuring: Toni White
Publikimi: 25/05/2013Më Shumë Këngë Nga Mondy:


Komente mbi këtë këngëMondy - Na Po Vim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Po Vim".
3. Video është e këngës "Na Po Vim", por nuk këndohet nga Mondy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.