Money Music Entertainment

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Money Music Entertainment është një label. Anetaret e ketij labeli aktualisht jane: Silvi Fort, Bajo, Elma, Neya, Gadi, Klesto dhe Era. Money Music Entertainment is s Full-Service Entertainment Company which has been trending lately. Everything that has to do with Artists, Music, Entertainers and Athletes from all over the world, you cam find it here. Money Music is home to a variety acclaimed recording artists which have signed with Money Music Entertainment in order to reach higher l...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Anëtarë në Labelin Money Music Entertainment:

Silvi Fort

Elma

Bajø

Klesto

Era Gjoni


Tags: Money Music Entertainment, Silvi Fort