Monika Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Monika Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E qeshur, simpatike, ekstravagante, Monika Salihu një këngëtare me përplot jetë, dita ditës me zërin e saj po e pasuron skenën muzikore kosovare. Për adhuruesit e revistës "For You" në bazë të kërkesave tuaja e zgjodhëm pikërisht mu këtë këngëtare e cila me një modesti flet për jetën e saj e mbi të gjitha për muzikën të cilën e do shumë. - Kur keni filluar të mirreni me muzikë? Me muzikë kam filluar të mirrem që nga fëmijëria. Gjithmonë kam ëndër...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mjellma Berisha

Njomza Kallaba

Dafina Dauti

Shota Baraliu

Arlinda Gaxherri

Teuta Kurti

Jehona Sopi

Bubulina Krasniqi

Mirsa Kerceli

Nora Muqaj


Tags: Monika Salihu, Monika Saliu, Monika Salihi, Monika

Krijo Një Kartolinë