Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Monika Salihu - Rinia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rinia".
3. Video është e këngës "Rinia", por nuk këndohet nga Monika Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Monika Salihu - Rinia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:40:59+00:00rinia sa edhe rina askush nuk mund ta di sa shtrejt kushton askush nuk mun ta di jojojo nuk mun ta di sa asht faji ati qe lendon dashurine e sa kushton ta kthej rinin e sa kushon ta kthej rinin e sa e burkur edhe kjo rina e me sy te kalter ndonjehere shikohet dashuria e ndonjehere shikohet dashuria
ref.2. rina rina keshtu i vin ditet e mia asnje fjal ma pak e as ma shum per as per mu nuk mundete te shitit as te blehet rina me lot e gjak nuk mundet te vritet dashuria dashuria rinia rina sa e dashur dashuria e sa e bukur kjo rinaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Elmedina
Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente mbi këtë këngë