Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Monika Trungu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Monika Trungu është një këngëtare. Në Dhjetor 2000, Monika Trungu merr pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Vetem Ti". Në Qershor 2002, Monika Trungu merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Rruge Pa Kthim". Në Nëntor 2003, Monika & Kristela marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Vetem Une E Di". Në Dhjetor 2004, Monika Trungu merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Ti Me Ben Te Pasur". Në Shtator 2005, Monika Trungu merr pjesë në Mikrofoni I A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Kristela Trungut

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ola Bakalli

Ida

Silva Brahimi

Anna

Albana Kastrati

Dafina (TopFest 4)

Mc.E Qarta

Nita

Bruna (Popullore)

Diola

Tags: Monika Trungu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet