Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika & Kristela - Këngë Arbëreshe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hitet Shqiptare 2003 Vol. 2"

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 3"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kristela Trungu

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Arbëreshe" kënduar nga Monika & Kristela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Monika & Kristela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Monika Trungu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet