Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Montano

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Montano Kolaveri
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Montano është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai lindi ne Tiranë ku gjithashtu zhvilloi edhe muziken e tij. Karriera e tij nuk ka qen mjaft e lehte pasi esht dashur te arrij vet pa mbeshtetjen e askujt. Pasionin per kenget e shfaqi qe ne femijeri. Zhaneri i tij kryesisht esht hip-hop por nuk mungoj edhe kenget dancehall ne listen e kengeve te tij. Më datë 21 Gusht 2017, Montano publikon videoklipin "Ajo". Më pas viuan 3 kenge pa videoklip. Më datë 31 Dhjetor te vitit 2017, Montano lans...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

YB Vini

Dommy

Ergi Zejnuni

Clevinjo

Aldo Musaku

Flory

Enemy

Shonak

Mary X

Alby


Tags: Montano, Montano Kolaveri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet