A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Morena Dyli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Morena Dyli është një këngëtare e njohur. Deri ne moshen 18 vjecare, Morena Dyli ka jetuar ne Berat dhe me pas ka shkuar ne Tirane per Studime ku edhe jeton prej disa vitesh edhe pse familja e saj vazhdon te jetoje ne Berat. Dashuria per muziken ka nisur qe ne moshe te vogel,ajo ka qene gjithmone pjese e aktiviteteve te ndryshme qe zhvilloheshin ne shkolle. Ne vitin 2006 ne moshen 16 vjecare behet pjese e talenteve te reja ne Berat ku fiton cmimin e dyte. Ne 2007 ne moshen 17 vjece a...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Matilda Shushari

Xhejni Lito

Nertila Selmanaj

Megi Laska

Suela Malo

Ajkuna Anxhaku

Persa

Kristina Vreshti

Siciliana Mazi

Irva Stefa


Tags: Morena Dyli, Morena Dylli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019