Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Morena Reka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Morena Reka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1988, Morena Reka merr pjesë në Festivali i 27-të në RTSH me këngën "Kur Vallzojmë Tok". Në Dhjetor 1989, Morena Reka, Redon Makashi & Bledar Seiko marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Jemi Zemra E çdo Moshe (Qeshu Rini)". Në Prill 1990, Morena Reka, Gjergji Tase & E. Dule marrin pjesë në Kur Vjen Pranvera 1990 me këngën "Mesazh Lirie". Në Dhjetor 1990, Morena Reka, Genc Iliazi & Foel Grillo marrin pjesë në Fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alida Hisku

Ema Qazimi

Zeliha Sina

Violeta Simoni

Pavlina Nikaj

Myfarete Laze

Bruna Sota Hoxha

Justina Aliaj

Nertila Koka

Jolanda Dhamo


Tags: Morena Reka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet