Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Reka - Ate Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ate nate ti me fole ngrohte
ishte mbremja qe nuk e harroj jo jo
Po vallzojme shok te mir ne jete
lumturine kudo e ndjejm
Nje lule qe lulezon
tek foshnja qe buzeqesh
kur zemrat dashurojne
jete cel jete
Nga prushi i dashurise
mbi ne nje yll sec ra
ndez kaq kujtime qe jeta
cdo dite na dha
Shpalos pa fund
gezimi yne pranvere
Sot zemren plot
e kam si as njehere
Kercejm kudo
dhe qjelli ndizet flake
ne jeten tone
perhere e ndjejm krenare

Ky tekst u dërgua nga Alma BezhaniPublikimi: 28/06/2008


Më Shumë Këngë Nga Morena Reka:


Komente 0


Morena Reka - Ate Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ate Nate".
3. Video është e këngës "Ate Nate", por nuk këndohet nga Morena Reka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.