Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Taraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  693
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Morena Taraku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Me transformimin e vet të pazakonshëm ka arritur majat e bukurisë. Është zgjedhur “Miss Kosova 2010”, “Miss Liberty of the World 2012", mori pjesë në “Miss Earth 2010”, ka përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World 2012”; shijoi aventurën e saj në “VIP Shpija 3”, provoi veten si prezantuese e “Video Festit Muzikor”, është imazh publicitar i DigitAlb. Ka treguar edhe më shumë nga talenti i saj i fshehtë dhe, akoma është një ndër personazhet më të dashu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

62 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (24)

13
17
21
24
33
17
11
18
14
18
13
8
13
20
13
18
13
6
6
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Gerta Mahmutaj

Arbëresha Hajdari

Viona Shabani

Dorina Xerxa

Qendresa Batllava

Anduena Tahiri

Vesa Smolica

Llollo

Ema Smajli

Malda Susuri

Tags: Morena Taraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet