Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Taraku - Freestyle 2020 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tash pom kqyrin kejt
Kur u bo reperk kjo qika
Kom hi me jau dek
qato po ankohen bi**hat
dyshoni n’aftsit e mia
pi largit vreni ju snitcha
Qe Merri 16 bars
qe do fjal mosi ja nisa
nuk o qe si kom pas
Un kto gucci edhe lui
po tash jom tu ble villa
en stamboll qaty te uji
Shoqnia skan besu
E nuk kan dit me respektu
Po tash don me nejt me mu
Une gishtin tu ja qu

Numer 1
Un ku jom ti nuk je
qato qa do qe ti fol
Ska rendesi se nuk ka vlere

Numer 2
Ku jom sot un kom mrri vet
Edhe pse kom pas gjith rreth
se kom pas asniher leht

Numer 3
tash po vi un me shooter
Jasht pom pret sikur shofer
Ama shum shpejt ta bon terr

Numer 4 bi**h
Ky o numri fundit
Hajde na te shohim
Kush po rin deri nfund t rundit?Nuk kemi video për këtë këngë.
Morena Taraku - Freestyle 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2020".
3. Video është e këngës "Freestyle 2020", por nuk këndohet nga Morena Taraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Morena Taraku:


Komente 0