Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Morph është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Shtator 2020, Morph publikon videoklipin "RDL (Rebel Dissin' Lames)". Teksti i këngës u shkrua nga Morph. Produksioni audio u realizua nga Contraband Gotti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lucera

Trina (Rap)

Maggi

Eir

Kaltrina Pepaj

Manii

BOXi

Out Lawz-E

Snovv

Dori (Rap)

Tags: Morph


Komente mbi këtë artist