Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mossi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  327
  • Emri i Vërtetë:
  • Gramos Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Mossi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Gramos Krasniqi. Vjen nga Prishtina, lagjia Ulpianë. Më datë 12 Gusht 2017, Moss & Bllek publikojnë videoklipin "Ziekipa". Më datë 6 Qershor 2018, Mossi publikon videoklipin "Padyshim". Më datë 17 Dhjetor 2018, Mossi publikon videoklipin "Liga Kampionave". Më datë 20 Gusht 2019, Moss publikon videoklipin "Gati Per Armiq". Më datë 7 Tetor 2019, Mossi & EMI publikojnë videoklipin "S'ka Fjal". Më datë 1 D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

11 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (20)

9
14
12
10
3
11
9
8
15
12
4
2
2
3
4
7
4
4
8
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Barooti

Dj Blunt

Kino

Don Pizhi

Mc Qoppa

Alidema

Elinel

Real 1

Big Wolf

Niil-B

Tags: Mossi, Moss, Gramos Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet