Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mossi - Gati Per Armiq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gati Per Armiq".
3. Video është e këngës "Gati Per Armiq", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mossi - Gati Per Armiq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  26

Komente

Asnjë Koment

20/08/2019

2019-08-20T16:19:41+00:00UUUUU PO DEKIN QE sun pom prekin
pesh bohen 4 stacione bashk m'njekin
T'mit e njekin lekin dit e nat hekin
dhipat si ti qi i shti me ma zi krekin
me 1 dor Xhekin xhamat t'zi rrekin
qytetin ku kom lind une vet e maj tregin
ner karrik hekrrin 100 gram me veti
qaty ku o shtir per ty Un e kom mas LEHTI
per qata sjena njejt une ti
se ti sje sikur un vet per mu a ka ma dell
jo be nuk ka kerkun
e kom pru punen tu bo edhe pare e n'gjum
e ti me 1 kang rren tjetren na rren ma shum
e si t'ja ni eren ja di vleren
gjithkun ma qelin deren
sikur mos me pas tjeter dajt me mu meren
t'mit hin e nxerren tut vin e theren
e ki me pa qe shum shpejt ta hupi karrieren

Rf x2 Bitch jom n'rrug mu bo rich
E ti kerkun hiq jom Gati per armiq
Zemren e zez e shpirtin e prisht
Kur ju ni tu fol per della luj psiqikisht

Po fol per della per to e hupa rinin
ti fol per polici po ata as shpin qe ta din
se keni as 1 veper qata per juve s'nin
se ki provu qelin se ki provu arratin
ki provu qa provova e n'krime slojna prova
ti pret mu arrestu un si fmi u arrestova
gabova si i rri po pishman si bi
me mujt me kthy kohen isha bo edhe ma zi
e kur e ni qe m'lypin dajt m’vjen si me ngajt
i kom majt 5 edhe 5 ko mi majt
mthojn qite haverin luj ja nisi mi shajt
puna s'nalet kur se na thell i kena rrajt
e kto rrug i shti me kajt kush je ti un e di
sje ti qe man allti qato ki me deek i ri
gjakin e kom t'nxeht trupin e ftoft qeli
fol per drog po ti drog ski me pi

Rf x5 Bitch jom n'rrug mu bo rich
E ti kerkun hiq jom Gati per armiq
Zemren e zez e shpirtin e prisht
Kur ju ni tu fol per della luj psiqikisht


Ky tekst u dërgua nga Alban_saramati7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mossi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet