Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mossi - Psikopat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Psikopat".
3. Video është e këngës "Psikopat", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mossi - Psikopat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

10/03/2020

2020-03-10T19:55:39+00:00smelly bean.v1
teksti:
[aah] shpija tre kat, vijat shume gat
Qafa dukat, kerri parkirat
bi**h, shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

psikopat,
psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
kom thon kom mu kthy e skom mju lon rahat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

bi**h hajde raskirat leni llafet prej shpis
un moti jom ardh qaty ku ju jeni nis, e krejt em lat vet po sju tuta vetmis
e ju krejt jeni pidha ju i tutni alltis
ta di shpejt kam me kris
dije shpejt vina t’gjejna
ti je zotri ndjenja ama na nuk kena ndjenja
mos na jep vlersime, vet e dina sa vlejna
veq pak me na prish pa menu dyher t’prejna

[jaah] shpija tre kat, vijat shume gat
bi**h, tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h, shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

psikopat,
psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
kom thon kom mu kthy e skom mju lon rahat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

plot kena denime po asnjoni nuk i majm
na paret veq i ndajna, neve paret nuk na ndajn
ktu per shok t’vrajm, t’vijna tbojna atentat
veti krejt e din mir qe jom psikopat
bi**h, hade dillerat
ti sje i dellav un e di
veq qite ni leter kur kii veper n’polici
gjys dekade n’burg e boj gjiro n’arati
sot jom tjeter kush, neser kom ni emer t’rri
dellat i boj me qetsi, hi kadal neper kufij
na e kena edhe hekrin e ju veq benzin e zi
edhe kur mi lidhin durt nuk em vesin per shoqni
se e din qe kur bi, s’foli, s’shoh, s’ni.

[jaah] shpija tre kat, vijat shume gat
tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat

psikopat,
psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
kom thon kom mu kthy e skom mju lon rahat
veti krejt e din mir qe jom psikopat.

[jaah] shpija tre kat, vijat shume gat
tu pi dukat, kerri parkirat
bi**h shum i drogirat, tu bo della qdo nat
veti krejt e din mir qe jom psikopat

psikopat

t’mirat nuk i du sjon per mu si maj ngat
e skom me ju lon rahat
krejt e din mir qe jom psikopat.


Ky tekst u dërgua nga Dmc Bad BoyKartolina (2)

3
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mossi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet