Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mossi - A Pet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Pet".
3. Video është e këngës "A Pet", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mossi - A Pet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

19/04/2020

2020-04-19T07:50:59+01:00Ex mu ka kthy apet ma per para
Nuk ka dasht me fol tash po don n'prehen
Me nejt mo nuk po di qa me bo hala jam
Qai qe jam kan me problem me telashe
po nuk po don me ja ni
po ma bon k*r tanin po du me nejt
Hala dajt per mash
...
...


Ky tekst u dërgua nga Hamza Cena
Më Shumë Këngë Nga Mossi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë