Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mossi - Hijo De Puta (Diss Buta)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hijo De Puta (Diss Buta)".
3. Video është e këngës "Hijo De Puta (Diss Buta)", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mossi - Hijo De Puta (Diss Buta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

05/09/2020

2020-09-05T19:29:22+00:00Kom harru me cek
Qe baben nuk e ki
Ju ka lon i ri, E nanen e ki free
Kush ka desht te shpija ju ka ardh e ju ka hi
Dy vllazni dyve ju ka rrit nana tu u qi

Shesum edhe ndjenja veq mu bo rich
Mos me lan nanen si ti tanen mu bo bi**h
i heki 2 serija tu pi pije n'kafiq
Kur llogariti ferrka ty nuk tllogariti hiq

Se Ti je snitch e tuc i keq je
Ki ik e ki lon vllaun vet tu ta rre
Tu kan plagu shoku nersy tu ka kthy nfe
se ki ik e ki lan midis rruge tu hi ndhe

Kom shkel shum buta me shputa si kom ndje
Jon bo qaq shum sa qe spo muj mo mi nje
Pjaten tu e nxe njo mas njo tu i ngre
ktu nuk je tu lujt me Gokun
Ktu Pernime shkon mbi re

E Kur e du naj heker um vjen i ri n'pako
Shurdhuse nqetsi s'nihum o dako
Qashtu Qysh je vet e ki kejt rrethin o plako
Qysh kari don me mtut mu me shok sikur AGO

-------
KUR E LSHOJ RAFALLIN E SHE DREJT A PO GJUJ
KTU TE NA E HAN PLUMIN
E SE MAJNA AS 1 MUJ
NUK E KTHEJ KRYT AS SHPINEN SE RUJ SE NIHER TKOM PA ME HEKER TY E KI PAS ME UJ
------

Paret i nxerri vet pej gurve e lules
Ma mir se si ti mi ja thith Ledri Vules
Qe niqin vjet tu u munu shkon zhag
Veq per me tqu nkllab Shoshit i ki than bab

Per kurgjo hiq u kon tu dek klloshari
Tkan gjujt per me tmyt njerzt per ni 5she bari
Per della i pari kom shok pej gjithkahit
E per ty e kejt e din nuk je as i Ferizajit

Ti je pidh nuk munesh me kon pidhnane
Se Je kap per flok e je rre femen tane
Ki thon tkom shajt ajo nuk u kan e shane
Po masi pate qef hajr i koft tash bane

Kaniher niher menoj
thom mos pe teproj
Po kur e menoj dy her
thom pak pi ja boj
Se ni tkeqe qe ma bon dikush kurr se harroj
Tani deri tja kthej gjumin rahat se boj

Kur um she ttmerroj E di qe tka kap tuta
Smun as me mpa vi i zi sikur futa
Ti je rrit tu ta majt shpin 1000 huta
Tash e dina buta osht HIJO DE PUTA

-------
KUR E LSHOJ RAFALLIN E SHE DREJT A PO GJUJ
KTU TE NA E HAN PLUMIN
E SE MAJNA AS 1 MUJ
NUK E KTHEJ KRYT AS SHPINEN SE RUJ SE NIHER TKOM PA ME HEKER TY E KI PAS ME UJ ------


Ky tekst u dërgua nga Agonleti
Më Shumë Këngë Nga Mossi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet