TEKSTESHQIP

Mossi
Maniak
Lyrics

Ref.X2
Maniak
Deri tdes mes
Po shokt i kom nzemer
E zemren se shes BITCH BOY
Nuk ki ma kriminel
Berlin Bruksel
Tu kry pun me ni tel

Njerzt folin per mu
Smi din ass punt
Sun po marr frym
Hala i kom full hunt
Jom i unt per sukses
Deri nditen qe des
Edhe nese ka ren
Une kurr skom stres
Mos na hini kurr nmes
I ftoft osht veni
Qe sjeni per probleme
Neve mos na permeni
Kom dosta tek veni
Hala nrrug tkqija
Hala kurr sjom nshpi
Ma ban gajlen kejt shpija
Na ka rrit qelia
Mboni tfort arratia
Sniset porosia
Pa kalu ndur tmia
Ktu mungon dashnia
Ktu nuk ka rrespekt
I vetmi sen qe me ty mun na lidh
Jon lekt
Si te marr e kom t’hjekt
Dirket dal e coptoj
Dajt tum percjell
Tu prit ku po gaboj
Qarkulloj me havera
Skthehum deri nmengjes
Shokt i kom nzemer
E zemren sta shes BitCh BoY

Ref.X2
Manjakk
Deri tdes mes
Po shokt i kom nzemer
E zemren se shes BITCH BOY
Nuk ki ma kriminel
Berlin Bruksel
Tu kry pun me ni tel

Jom rrit me pun tkqija
Per qata i kom ngjak
Ja nisa per pak
Tash u bona MANIAK
I dal vetit hak
Kta secili e din
E kur i du 10 copa
Kam hermano nBerlin
Hala della hala tok
I kom xhepat kejt kok
E ti pidh e din mir
Pse ma na nuk jena shok
I boj kejt qa te rrok
Hi kudo qe ka fitim
Tu e nda me vlla ni qeli
N’paraburgim
E kom jeten trishtim
E ku hi nuk ka kthim
Ska asni kuptim
Nese na nuk bojna krim
Padyshim i veqant
Garant sdojn mem pa mir
Kom fletarrest
Po hala sillna lir
E kom jeten e shtir
E maj mallin e mir
E me kta qe rri
Jena lidh si zingjir
Ma me mu bir
Se me mu nuk ta qet
Ktu kerkush shokt
E as veten se shet

Ref.X2
Manjakk
Deri tdes mes
Po shokt i kom nzemer
E zemren sta shes BITCH BOY
Nuk ki ma kriminel
Berlin Bruksel
Tu kry pun me ni tel

DËRGOI:
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe materiali muzikor vjen tek fansat nga ana vizuale me videoklip muzikor, i cili u publikua më 1 Dhjetor 2019. Për këngën ka punuar si orkestrues Nihlo.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200