TEKSTESHQIP

Motrat Hajzeri
E Jona Gojsherbetja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Jona Gojsherbetja" kënduar nga Motrat Hajzeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Emin Aliu, teksti u përgatit nga Sami Aliu, ndërsa për arranzhimin u përkujdes Sami Hoxha.