TEKSTESHQIP

Motrat Hoxha
Ec Ma Kadal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ec Ma Kadal" kënduar nga Motrat Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Emin Aliu, teksti u përgatit nga Sami Aliu, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Enver Ibrahimi.