TEKSTESHQIP

Motrat Hoxha
Bijat Din Me Kall
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bijat Din Me Kall" kënduar nga Motrat Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor prezantohet tek ne i realizuar nga ana vizuale edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 22 Korrik 2021. Kënga vjen me tekst të shkruar nga Abaz Selmani, ndërsa okestracionin e kreu Alldin Sallahi.