TEKSTESHQIP

Motrat Hoxha
Nusja E Vjehrra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja E Vjehrra" kënduar nga Motrat Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe orkestrimin e realizoi Alldin Sallahi, teksa autor i tekstit është Abaz Selmani.