Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Motrat Krasniqi është një grup artistësh i njohur. Në Qershor 2002, Motrat Krasniqi marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Perendeshat". Në Qershor 2004, Motrat Krasniqi marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Flak E Zemres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Orient Express

Vëllezërit Zikolli

Bloody Soldierz

Gremza

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Upstream

Tempulli G

Erozioni

Tags: Motrat Krasniqi


Komente mbi këtë artist