Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Vaj Vaj Vaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Vaj Vaj".
3. Video është e këngës "Vaj Vaj Vaj", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Motrat Mustafa - Vaj Vaj Vaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Moj shamia e kuqe
moj shamia e verdh (2x)

dil moj ne dritare
sa te shoh nje her (2x)

REF
vaj vaj vaj quno ti mos qaj
se vjen lala sonte
lotet do ti thaj (2x)

II
hajde trandofile
gonxhe ne saksi (2x)

mos j ban me hile
cunit jabanxhi (2x)

REF
vaj vaj vaj quno ti mos qaj
se e lag shamin
e ska kush ta than

of of moj nane
si t'ja baj se di (2x)

tuj pas djemt mahalle
zgjodha jabanxhi (2x)

REF
vaj vaj vaj quno ti mos qaj
se e lag shamin
e ska kush ta than

Albumi:kenge dasmash


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë