Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Mos Me Kerko Falje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

mos me kerko faljeeee
per gabimet e tuuuuaaaaaa
a thash se vjen koha
e m'thuj prap te duuua

fjalt e tua tbuta
kokan kon dredhija(2x)
ti vec paske dasht
sa mem qu te shpija(2x)

Ref:
dashurija ime hajgare per ty
njimi vjet mem lut
kur skam me tu kthy(2x)

a edin sa vera
m'paskan shkue kot(2x)
shyqyr që dashnija
po mbaron me sot(2x)

Ref:
dashurija ime hajgare per ty
njimi vjet mem lut
kur skam me tu kthy(2x)

Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008
Festivali: Zhurma Show 2008


Motrat Mustafa - Mos Me Kerko Falje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko Falje".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko Falje", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0