Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Hajde Sonte Knojna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Hajde hajde sonte knojna
Njëmi herë per hajr ja bojna
Dyve Zoti u bekoft
Me mirësi jeta ju shkoft

Dy bylbyla kuvendojn
Deg em deg selam na çojn
Hajde sonta krejt po shkojm
Dasmen vëllaut ja hijeshojm
(x2)

Hajde hajde sonte knojna
Njëmi herë per hajr ja bojna
Dyve zoti u bekoft
Me mirësi jeta ju shkoft
(x2)

Trandofili qel n'motmot
Dhandri jonë ma i miri sot
Sa ka toka uj me pi
Paqni gjithmonë lumturi
(x2)

Hajde hajde sonte knojna
Njëmi herë per hajr ja bojna
Dyve zoti u bekoft
Me mirësi jeta ju shkoft
(x2)

Hajde more dhander
Hajde ti tuj kesh
Tesha e dhanris
S'asht kollaj me i vesh
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Nefi

Motrat Mustafa - Hajde Sonte Knojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte Knojna".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte Knojna", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0