Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Motrat Mustafa - Kush Është Ai  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Se N'parajse Gurbet Nuk Ka"
ani kush kecaj e
a e ce na ra ka dera
a e ce na ra ka dera

ish ni djal i bukur
me teshat e reja

a e me teshat e reja

II
me teshat e reja
shallin pika pika
a e shallin pika pika

pa me then te dua
une ate e dita
a e une ate e dita

nje dite mu afrua
dhe me tha e
per veq teje
tjeter vash nuk marr e (2X)

per veq teje
tjeter vashe nuk marr e
ty te dua deri sa te jem gjall e (2x)

albumi:se n'parajs gurbet nuk ka


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet