Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Maturanti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

i ke mbushur sot syt me lot
e je veshur sikur m'bret
nuk je me ,jo nuk je femij
sot ke marr nje emer te ri

REF:
sonte vallen hedhim ne
zemrat tona m'bush hare
dashuri ne ket rini
maturant emer i ri

dashuri ne ket rini
maturant emer i ri

II
kater vite shok na shkuan
me shume vuajtje e humor
neser jeta ku na shpije
prap me mall do ti kujtojm

REF:
sonte vallen hedhim ne
zemrat tona m'bush hare
dashuri ne ket rini
maturant emer i ri

dashuri ne ket rini
maturant emer i ri

III
fat per ne e fat per ju
shume urime shprehim ne
jeta esht nje lum i gjat
do t'na pret nje rrug e re

REF:
sonte vallen hedhim ne
zemrat tona m'bush hare
dashuri ne ket rini
maturant emer i ri

dashuri ne ket rini
maturant emer i ri


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Mustafa - Maturanti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturanti".
3. Video është e këngës "Maturanti", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0