Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Si Dikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

jeta prap ka gjelbru
perseri une te du
jeta prap ka lulzu
perseri ti je me mu

sa gjat te kam prit
sa te dua
nuk e kam dit
endrrat po vazhdojn
keta sy kurr s'te harrojn

REF;
prap si dikur me m'ban per dore
e me gzon prore
me lumturon
prap si dikur kjo zemra ime
u m'bush gezime (2X)

II
e lumtur jam perseri
gjeta cetsi
per gjithmone une ty te desha
qava per ty qesha

sa gjat te kam prit
se te dua nuke kam dite
endrrat po me zgjojn
gjumin tash ma trazojn

REF;
prap si dikur me m'ban per dore
e me gzon prore
me lumturon
prap si dikur kjo zemra ime
u m'bush gezime (2X)

prap si dikur

prap si dikur

prap si dikur

keta sy nuk kurr s'te harrojne

prap si dikur me m'ban per dore
e me gzon prore
me lumturon
prap si dikur kjo zemra ime
u m'bush gezime (2X)

u m'bush gezime
u m'bush gezime


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Si Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dikur".
3. Video është e këngës "Si Dikur", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0