Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Vajza Prej Nanes Po N'dahet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  12

Lulja prej rrajes n´dahet oooo
vajza prej nanes po n´dahet ooo (2x)

qaje moj nane ti bijen ooo
se s´ka kush ta fshin havlijen ooo (2X)

Lulja prej rrajes n´dahet ooo
vajza prej babes po n´dahet ooo (2x)

qaje mor babe ti bijen ooo
se s´ka kush ta fshin havlijen ooo(2X)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Vajza Prej Nanes Po N'dahet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Prej Nanes Po N'dahet".
3. Video është e këngës "Vajza Prej Nanes Po N'dahet", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0