Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  25

Para dere na ka bi ni rrushe oo
para dere na ka bi ni rrushe o

per vlla tonin po na lut gjithkush e oo
per vlla tonin po na lut gjithkush e o

Qikat e gjithkujna nuk i dojna oo
Qikat e gjithkujna nuk i dojna o

e kem vlla ma te mirin se shemtojna oo
e kem vlla ma te mirin se shemtojna o

Para deres na ka bijt qershia oo
Para deres na ka bijt qershia o

luni knoni oj motrat e mia oo
luni knoni oj motrat e mia o


Ky tekst u dërgua nga  Beni   vivakosova

Motrat Mustafa - Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush".
3. Video është e këngës "Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 2