Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Ani Motra Kur Te Vogla Ishim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Motra Kur Te Vogla Ishim".
3. Video është e këngës "Ani Motra Kur Te Vogla Ishim", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Ani Motra Kur Te Vogla Ishim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Se Bashku Per Ju"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00A e din moter kur te vogla ishim
O e o
A e din moter kur te vogla ishim o

Gjithmon bashke o lujshim e rrishim
O e o
Gjithmon bashke o lujshim e rrishim o

Kur u rritem e u banem te mdhae
O e o
Kur u rritem e u banem te medhae o

Lidhem besen o per mos me u ndae
O e o
Lidhem besen o per mos me u ndae o

A din moter besen qe e dham e o
O e o
A din moter besen qe e dham e o

T'mire t'keqen bashk kemi me ndae
O e o
T'miren t'keqen bashk kemi me ndae o.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet