Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Mashalla E Mire Si Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

N'zemren time mire se vjen
Goja kurr pishman si bjen
Sa pranverat e dynjas
Ty ma t^miren kam me t'pas

REF
Mashallah e mire si hana
100 her sun rri pat thane
Emrin tand me cef ta thirri
Jam ni djal per ty ma i mir

II
Sikur yjet ce i ka nata
Je e bukur per lavdata
Lidhaj jone nuk prishet kurr
Kem dhan besen me dy dur

REF
Mashallah e mire si hana
100 her sun rri pat thane
Emrin tand me cef ta thirri
Jam ni djal per ty ma i mir


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Mashalla E Mire Si Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashalla E Mire Si Hana".
3. Video është e këngës "Mashalla E Mire Si Hana", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0