Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Per Hajr Na Qoft

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Hajr Na Qoft".
3. Video është e këngës "Per Hajr Na Qoft", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Per Hajr Na Qoft  (Feat. Besim Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Besim Krasniqi

04/11/2012

2012-11-04T02:01:07+00:00Motrat tua me kismet
nusen do ta gjejn sivjet
nuk lejojm ce vellau i pare
me na mbet beqare

E di ce me t'prit une ty
20 vjet e kishe shty
njeqind her vet na ke than
s'lidhen dur e kambe

Beqarise javen ce vjen
dua ti jap fund
e di ce motrat per vlla
kan shije ma shum

E shijova une ket jet
ashtu sic kam dasht
erdhi koha te mendoj
nje nuse n'shpi me pas

REF
Per hajr na qoft
kjo martes u trashegofsh
per syt ne ball
ma t'miren e kemi marre

Per hajr na qoft
kjo martes u trashegofsh
per syt ne ball
ma t'miren e kemi marre


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet