Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Sheqer Quno Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

o sokoli nanes sa i urt ti ishe
prej se je martu o quno
na ke gzu dhjet fish e

te kem halamet quni
o gushen si pellumbi
ajo ce ne jet te pruni
kimetin t'ja dish e

ref
sheqer quno asht dashnija
thone ta merr mendjen e kokes
mos harro nanen te shpija
se bahesh gazi i botes

II
o sheqer i nanes
ty te done shoqnia
gjithkush ne ket bot o qun o
ka vendin e vet e

te kem halamet quni
o gushen si pellumbi
ajo ce ne jet te pruni
kimetin t'ja dish e

ref
sheqer quno asht dashnija
thone ta merr mendjen e kokes
mos harro nanen te shpija
se bahesh gazi i botes


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Sheqer Quno
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheqer Quno".
3. Video është e këngës "Sheqer Quno", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0