Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Moj Suzana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

oj suzana
suzana mori
cka na n'dodhi
mua edhe ty

oj suzana
suzana mori
cka na n'dodhi
mua edhe ty

II
kur e din
cka esht dashuria
pse s'besoni
ju nga perendia

kur e din
cka esht dashuria
pse s'besoni
ju nga perendia

III
oj suzana
cka done ne ket jet
du dashnin o
dashnine e vertet

oj suzana
cka done ne ket jet
du dashnin o
dashnine e vertet

IV
dashuria
esht si kopsht me lule
te ri e te reja
i ka pervelu e

dashuria
esht si kopsht me lule
te ri e te reja
i ka pervelu e


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Moj Suzana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Suzana".
3. Video është e këngës "Moj Suzana", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0