Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ma E Mira Per Mat Mirin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

zemra e din ku ka dashni
ajo po rreh vetm per ty
zemra e n'djen ajo nuk rren
gjithmone per ty e ka nje vend

ref 2x
ma e mira per mat mirin
qift i lumtur po na thirrin
aty ku ka dashuri
dy zemra i banem ni

II
zemra e njeh o dashurin
po e run ni vend per ty
shih me zemer jo me sy
ki me pa vec dashuri

REF 4x
ma e mira per mat mirin
qift i lumtur po na thirrin
aty ku ka dashuri
dy zemra i banem ni


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Ma E Mira Per Mat Mirin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira Per Mat Mirin".
3. Video është e këngës "Ma E Mira Per Mat Mirin", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0