Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Shoqja Si Moter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqja Si Moter".
3. Video është e këngës "Shoqja Si Moter", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Shoqja Si Moter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/03/2020

2020-03-04T14:10:48+00:00Kartolinen te pragu i portes
shoqe me zemer ta kam dergu
dije se me ki ne vend te motres
ne asnje fest nuk kam me te harru

e kam edhe nje dhurate
moter ty ta lash te kryt
nje lule dhe nje Cokollate
se ti per mu je sikur nane e dyte

REF
oh sa mir sa mire me i pa
bashke qika e gra
ja kan anen ja din renin
ka po shkojn e jeshojn vendin

oh sa mire sa mire me i pa
bashk qika e gra
me i pa bashk per bukuri
ku ka femra ka hijeshi

II
E nanes kurr si dalim hak
cka ti blej me duket pak
e nanan gjithe me pak u gzu
me thot boll vec ce tu kam kujtu

i kam nda disa dhurata
kam cef me i gzu kunatat
na kunatat shume i dojna
gjitha bashke kudo shkojna

REF 2x
oh sa mir sa mire me i pa
bashke qika e gra
ja kan anen ja din renin
ka po shkojn e jeshojn vendin

oh sa mire sa mire me i pa
bashk qika e gra
me i pa bashk per bukuri
ku ka femra ka hijeshi 2x


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet