Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Pyet Kosova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pyet Kosova kjo nanë madhja
Kush te vrau,kush te vrau Jusuf Gervalla x2
Kush te vrau ju thaft dora
Sec po shtin tinez kta hora x2

Pyet Kosova kjo nane shkreta
Kush te vrau,kush te vrau o Kadri Zeka x2
Kush te vrau ju thaft dora
Sec po shtin tinez kta hora x2

Pyet Kosova loke madhja
Kush te vrau Bardhosh Gervalla x2
Skeni vdekur,jeni tgjall
N'rreze t'diellit n'Lapidar x

Pyet Kosova kjo nen loke
Kush ja vret,kush ja vret bijt e ksaj toke x2
Kush ja vret ja perqan
her do kur dot marrim hak x2


Motrat Mustafa - Pyet Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyet Kosova".
3. Video është e këngës "Pyet Kosova", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0