Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Zemra Plasë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ah motra ime
Kam ra n'hallë
Ni dashni po
M'vjen vërdallë
Çka me ba
Që rendin dot s'ta za

Ah motra ime
Mos ki dert ti
Se dashunia
Spyt per rendin
Cka esht shkrujtur
Let bahet
Ma e mira
per ju te dy

Ref
Se zemra po plas
Plas
Se e du pa mas
zemra po plas
Plas
Nuk guxon te flas

Se zemra po plas
Plas
Se e du pa mas
Zemra po plas
Plas
Nuk e ben me kast


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Zemra Plasë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Plasë".
3. Video është e këngës "Zemra Plasë", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0