TEKSTESHQIP

Motrat Mustafa
Zemren Ma Ke Thy (Zeri Yt I Mjer)
Lyrics

Zeri yt i mjer
Qe dikur me fliste mua
Sonte tjeter kujt
Po i thot ne vesh te dua

C'do dit e me shum
Po me vret dhe me teper
S'do te kem meshir
Nese kthehesh heren tjeter ti

ref:2
E mallkova veten time
Te mallkova ty
Qe lejova zemren me ma thy
Mos te pafsha kurr me kta dy sy

Sot e mora vesh
Pse me ike dhe u trete
Gjithmon ne ket jet
Ke menduar veç per vete

C'do dit e me shum
Po me vret dhe me teper
S'do te kem meshir
Nese kthehesh heren tjeter ti

ref:2
E mallkova veten time
Te mallkova ty
Qe lejova zemren me ma thy
Mos te pafsha kurr me kta dy sy

DËRGOI: