Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56
 • Emri i Vërtetë:
 • Gramoz Ahmetaj
 • Vendlindja:
 • Prizeren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Mozzi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Gramoz Ahmetaj, emri skenik (Mozzi) eshte nje kengetar nga qyteti Prizrenit i cili ka shume koh qe merret me muzik. Puna dhe perkushtimi ne Muzik qe ai po e ben dhe ne kete mosh kaq te re do te jet nje rrug e lodhshme dhe e gjat per te dhe shpresojm qe do i kaloj veshtersit qe te arrij kulmin e suksesit. Me 17 Shtator 2017, ai lancoi kengen e tij te pare ne bashkepunim me Manjola Ahmetaj me titull "Pi Shprehna Fletes". Me 5 Tetor 2017, ai l...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

5
3
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Berberi

SK

Dardan Osmanollaj

Gold Mc

Kino

Gentrit Sopjani

Fero

Pellumb Hajdari

Klodian Duraku

Vig Poppa

Tags: Mozzi, Gramoz Ahmetaj


Komente mbi këtë artist