A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mozzik - Un Vlej  (Feat. Tini)


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/09/2010

2010-09-21T15:16:50

Ref 2x
Ou ajde ma knej e di qe ty tpelqej
kush thot qe un nuk vlej Cd un ta thej
Ou ajde ma knej e di qe un ty tpelqej
kush kush thot nuk vlej CD ty ta thej

MOZZIK:
Okeeyy kush o qatje, shum plot
secila ma e mir secila ma hot
skom nevoj me t'njek, se ti, te une vjen
sillesh rreth meje, po prap, te une vjen
ma jep ti ma jep numrin e telit ngjep
skom nevoj met rrejt se Mozziki o krejt shmek
Kom fjal , te duken tpermeni tpermeni ty
Kallxom ti ku je qe une kryt me kthy
Shum ki qef me nejt me mu e mu shit vip
se kom at problem sdi sa pom kupton o ti dhip
Sjom menemadh po menen e madhe shum
Ajdi shifni krejt cila o fama jo te un
I kom shum , po pritoj mi nje, i kom afer shum cilla cilla je?
Tash pot vesin hajde ma knej se jom ma i miri knej ( Ma i Miri Knej)

Ref 2x
Ou ajde ma knej e di qe ty tpelqej
kush thot qe un vlej Cd un ta thej
Ou ajde ma knej e di qe un ty tpelqej
kush kush thot nuk vlej CD ty ta thej

TINI:
Kush o kush o TINI gjizi
e di qe ta thej merre ti ma easy
ose merre hot ajde ti ma ngat
e di qe kur vi une, e bojm prap
rrafsh nuk ta boj se e di qe ta thej, jo veq ty po krejt shoqeve ju pelqej, e di qe ki qef mu kan ti ndurt tmia, duhet mu kan me mu
ku dallon qefi e munsia, skom qef met rrejt amo jom qeky qe jom
e nxo secillen dhip po menoj qata qe ma qon,
ski nevoj me menu nese mes qa kom shkruu
boll ki qef me kshyr amo fjal tkeqe sun um thu
mjafton me tkshyr 1 her e me ta pa synin tem
Zemer un jom TINI e i vetmi per ty
ajde te un tpreki ajde ajde te shmeki, se sonte ki mem pas weq per weti
O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-ooou Donz Studio , SL Beats , yeeah naaaa-na-naaaaaa

Ref 2x
Ou ajde ma knej e di qe ty tpelqej
kush thot qe un vlej Cd un ta thej
Ou ajde ma knej e di qe un ty tpelqej
kush kush thot nuk vlej CD ty ta thej


Lyrics submited by  Anhela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019