A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mozzik - T'gjej


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/08/2014

2014-08-27T19:55:14

zemer kujtom sa her do te marri malli,
se u ba koh pa ti pa ata sy,
edhe kujto diten qe u ndam nga halli ,se si ateher un du me kon me ty eee zemen kallxom ti kur do tradhtohesh...
a do doje kohen mrapa me kthyyy edhe pse me tjetrin ti sot perqafohesh un po pres,
vec se zemren ma ke thy tjerat skan egzistu,
kur jena kon na dy bashk,
si fmi te vegjel tu luj,
e po me kujtohesh cdo cast,
se zemren un ta dhash,
e fjal ma te bukura ti thash,
je kon e vetmja femen edhe pse s'je ma, ti thash edhe pse koha kaloj pa ty jeta ndryshoj,
as veten nuk e kuptoj je gjysma jeme te kallxoj,
prej menjes nuk te largoj,
je andrra qe un endrroj,
endrroj qe ne enderr te jetoj me ty dhe kurr mos te harro


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019